Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon egészségtelen ha egész...

Nagyon egészségtelen ha egész nap rajtam van a push-up melltartóm? Káros a melleimnek?

Figyelt kérdés
Lusta vagyok levenni mikor haza érek a suliból. Csak este veszem le fürdés előtt.

2022. szept. 27. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem jót nem tesz, de nincs biztos infóm arról hogy rosszat igen. De nekem ez fura, első dolgom hazaérve levenni magamról pedig se pushupposat se merevítőset nem hordok. Legjobb lenne bátorságot gyűjtenem, hogy egyáltalán ne hordjak😄
2022. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Idősektől hallok olyat hogy nem jó melltartót hordani fiatalon mert akkor öreg korodban lógni fog a melled. Nem tudom ez mennyire igaz. Én inkább sportmelltartót vagy bralettet hordok, azt nem veszem le itthon mert kényelmes.
2022. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Mindig két nézet veszekszik. Az egyik aki azt mondja így veszti el az izom a tartását, mert mindig alá van támasztva. A másik pedig hogy pont hogy az izom megnyúl és elenged amiért nincs sose megsegítve. Nyilván igazság a témában sosem fog születni mert mindenkinek más a genetikája, más a melle alapból és más melltartókat hord.


Ha neked önbizalmat ad, hogy másabbnak mutatod a melled mint amilyen és ezt otthon is így látod akkor viseld. Ha megbarátkozol a melleiddel akkor vedd le legalább otthon.

Itt nem lustaság kérdésköre zajlik hanem a te önképed. Nekem eszembe se jutna nem levenni itthon

2022. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!