Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Push-up melltartó hordása?

Push-up melltartó hordása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég vettem egy push-up melltartót. 75A a méretem, igazából nem vagyok elégedetlen a méreteimmel, inkább a formázás miatt vettem push-up melltartót. Hallottam a push-up egészségtelen hatásairól. Ha nem hordom nap mint nap, akkor lehet valami bajom? A válaszokat előre is köszönöm. 14/L

2014. jún. 25. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
semmi hatása nincs.egy a fontos.melltartó választásnál de arra koncentrálj hogy a pánt tartsa a melleidet,hanem arra hogy az ami a LAPOCKáD!!alatt fut a hátadon.sajnos sokan beleesnek a hibába hogy a pántban keresik a tartást,miközben a nyakukban van annak aminek a hát közepén kéne lenni
2014. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én utálom, nagyon ritkán veszem fel, szerintem kb 1-2 havonta egyszer. Nem is hallottam, hogy egészségtelen.. Ha néha hordod csak nem hiszem, hogy problémát okozna. A te melled egyébként még nőhet is akár, enyém is később eszmélt fel, hogy nőni kéne. A pasik egyébként jogosan nem szeretik a push-up melltartót a csajokon.
2014. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Több éve együtt vagyunk a barátommal, és kizárólag akkor veszek fel push-up melltartót, amikor nem vele vagyok. De potenciális pasik előtt sosem hordanám, így becsapós:)
2014. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan nagy ügy szerintem, minden melltartómban van egy kis szivacs, nem csinál dekoltázst se meg semmi, csak egyszerűen nem találtam kényelmes szivacs nélküli merevítőset. Nekem is picik a melleim, B kosár alja :D De tényleg arra figyelj inkább, hogy a melltartód alja körbefusson rajtad, a hátadon ne legyen túl magasan (úgy felhúzza a melleidet, de irtó ciki).
2014. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld pacsi :)
2014. jún. 25. 16:03
 6/7 Andrea Henrietta ***** válasza:
78%
Én évek óta hordok push-upot szinte minden nap, és nincs semmi káros hatása.
2014. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez jó hír. Köszönöm :)
2014. jún. 25. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!