Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben az esetben fogamzásgátló...

Ebben az esetben fogamzásgátlót fognak felírni?

Figyelt kérdés

Életemben először megyek nőgyógyászhoz, mert évek óta nagyon fájdalmas a menstruációm, konkrétan ha nem hat a gyógyszer képtelen vagyok felállni a fájdalomtól mert összeesek, illetve több gyógyszert veszek be,mint a megengedett mennyiség. Ilyenkor nem csak a hasam fáj, szédülök és erős hányingerem is szokott lenni, konkrétan lehetetlen ilyenkor normálisan elvégeznem a feladataimat.


Ha szüzen megyek megfognak vizsgálni lent vagy csak további vizsgálatokat ír fel ha szükséges? Ha csak ennyi általában mik ezek?

Biztos,hogy fogamzásgátlót fog felírni vagy van más módszer is?



2022. szept. 27. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Miért írna fel fogamzásgátlót?
2022. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
56%
10-ből 9 doki igen, a fogamzásgátlót írja fel és/vagy próbál lerázni. A lényeg, hogy a lehetőségeidhez mérten próbálj először eljutni egy rendes kivizsgálásra, mert cisztád vagy egyéb problémád is lehet. Nekem hasonló tünetekkel endometriózis gyanúm van, ha neked is ez áll a dolgok mögött és gyereket is szeretnél, a fogamzásgátló semmiképp sem lesz a megfelelő megoldás, maximum addig amíg pl. műtétre vársz vagy amíg nem aktuális a gyerek.
2022. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Szüzeket nem vizsgálnak úgy, és igen felírnak fogamzásgátlót szimpla fájdalom panaszra. Én is ezt csináltam de minek? Én azt mondom kérj a háziorvostól Flectort, kevésbé károsabb és hatásosabb!
2022. szept. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
10/9 felírja majd, anélkül, hogy normálisan kivizsgálna.
2022. szept. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el magánba dokihoz, és akkor legalább alaposan kivizsgál.
2022. szept. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!