Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha most nem tartok szünetet a...

Ha most nem tartok szünetet a fogamzásgátló szedésében akkor erősebb megvonásos vérzésre számíthatok legközelebb vagy ez nem befolyásolja?

Figyelt kérdés
Nem csináltam még ilyet de most elutazunk párommal és "muszáj" lenne. Viszont számolgattam és ha most nem tartok szünetet akkor mire megjön a megvonásos vérzésem az is pont egy utazásra fog esni de legalább jó lenne ha nem 2x olyan durva lenne mint szokott.
2022. szept. 28. 06:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Spirál nem lenne egyszerűbb megoldás? Ártalmatlan - a fogamzásval ellentétben - és csak egyszer fel kell helyeztetni! Igaz, azt hiszem öt évente "megigazítják". Öt évente ki lehet bírni, úgy vélem.
2022. szept. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Metionin ***** válasza:
Nekem nem befolyásolta, szedtem egy ideig szünet nélkül, mert külföldön éltem és ott felírták úgy is. Amikor visszajöttem, itt már nem írják fel, mert állítólag a gép nem engedi, úgy számolja, hogy el vagyok látva 3 hónapra. Inkább köztes vérzés, pecsételés fordulhat elő de nekem az sem volt és miután újra szüneteltem, az ily olyan volt, mint régebben.
2022. szept. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egyszer csináltam. Köztes vérzés is volt, így sajnos nem éri meg... De nem volt erősebb
2022. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan megoldás játszik, hogy előbb fejezem be a levelet és hamarabb kezdem a 7 napos szünetet? Gondoltam így hátha hamarabb jön meg de lehet, hogy hülyeség.
2022. szept. 29. 09:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. De amúgy mi olyan fontos az utazásban? Tamponnal is lehet fürdeni
2022. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát most mit szépítsem? Orrba szájba szexelni akarunk.
2022. szept. 29. 09:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Arra van ilyen rózsaszín tampon de nagyon drága
2022. szept. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet előbb befejezni, ez azt hiszem a tájékoztatóban is benne van. Ha tovább szeded, leginkább áttöréses vérzésre számíthatsz a következő ciklusban. Ha ezt szeretnéd elkerülni, akkor csak annyival szedd tovább amennyivel muszáj, be egy egész levéllel
2022. szept. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8: ezt hogy kell elképzelni? Mondjuk szedem 5 nappal tovább, utána tartok 7 nap szünetet és aztán elkezdek egy teljes 21 napos levelet?
2022. szept. 29. 19:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, így értettem.
2022. szept. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!