Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogkefét dugtam fel magamnak...

Fogkefét dugtam fel magamnak vérzik szerintetek át szakadt a szűz hártyám? de többször vérzet már nem most csináltam először de most esedékes meg jönni a menstruációmnak lehet hogy azért jött meg mivel több napot késet

Figyelt kérdés
2022. szept. 28. 13:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem SOS menj el orvoshoz.
2022. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy nőgyógyászt és sürgősen menj el hozzá
2022. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Menj pszichiáterhez.
2022. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%
Miért nem drótkefét?
2022. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Lehet, hogy nem csak nőgyógyászhoz kell elmenned, pszichiáter, szükséged lehet rá.

Gondolkodj el rajta.

Amúgy annyi minden ártalmatlan dologgal csinálhattad volna de, hogy pont fogkefével....

2022. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
uramatyám... Hány éves vagy???
2022. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

"Menj pszichiáterhez." Ne legyünk álszentek, mintha mi nem maszturbálnánk! Gondolom nem a sertés felét használta, és a fiatalok ilyenek, meggondolatlanok ez a korral jár. A tinik azt használják ami a kezük ügyébe akad, szerintetek miért van annyi tutorial videó hogy lehet gumikesztűkből meg mosogatószivacsból művaginát készíteni. Az semmivel nem másabb mint ez.


Kérdező ne gondold hogy bármi pszichés gondod lenne, csak legközelebb figyelj jobban magadra és válassz kicsit bölcsebben eszközt. Esetleg próbálj beszerezni egy direkt erre a célra tervezett dolgot, és ügyelj a higiéniára. De azért egy nőgyógyászati vizsgálat esedékes.

2022. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
17%
Mennyire vérzik?
2022. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
#7: "de többször vérzet már" - ez a mondatrész az, ami nálam kicsapta a biztosítékot. Dughat magába éntőlem sárgarépát is, de ha panasza van, fáj, viszket, elfertőződik, bedagad, folyik, vérzik, akkor NE ISMÉTELJE MEG! Ez mért nem evidens?
2022. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 NTBS ***** válasza:
0%
Igen lehet, hogy csak simán megjött.
2022. szept. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!