Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen az az "ál menstruáció"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az az "ál menstruáció" és mitől van? Lefeküdtem a barátommal többször és most a menstruációm úgy jön meg hogy megvolt 2 napig kicsit, utána 2 napig semmi, és most épp hogy megint. Megszakítással védekeztünk

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A megszakítás nem védekezés, csak a szerencséd próbája.
2009. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sosem hallottam még az álmenstruáció kifejezést. Ilyen össze-vissza vérezgetés sok minden okozhat, többek között terhesség is. A megszakítás nem igazán nevezhető biztonságos védekezésnek ezért első körben egy tesztet kellene vásárolni.
2009. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
van olyan, hogy ál- menzesz, bár lehet, hogy nem pontosan ez a neve. A lényege, hogy a nő nincsen tudatában a terméketlenségének, nem akarja elfogadni a tényt, hogy nincsen peteérése. Igy havonta van vérzése, peteérés nélkül! A te esetedben persze másról van szó. Nekem is kb 2 héttel hamarabb megjött, amikor elvesztettem a szüzességem.
2009. febr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!