Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is szenved fájdalmas szextől?

Más is szenved fájdalmas szextől?

Figyelt kérdés

Van más is hasonló cipőben, hogy konkrétan közel romokban a szexuális élete, mert fáj neki a szex?

Voltam orvosnál. Nem is egynél. Minden vizsgálaton mindent rendben találtak. Nem tudják, hogy miért fáj.

Nedvesedéssel sincs gond, de azért használunk síkosítót is, és egyszerűen fáj. Hol jobban, hol kevésbé.


Van valaki, akinek sikerült kigyógyulnia? :(


Ha mondjuk kimarad 1 hét szex, akkor is már a legelején elkezd fájni, néha menetközben jobb lesz, néha rosszabb..


Ilyenről álmodni sem merek, hogy mindennap szexeljek a párommal, mert szerintem tönkremenne a hüvelyem teljesen. :D


De azért olyan jó lenne, ha legalább 2 naponta lehetne.


Eleve azt se tudom felfogni, hogy a hivatásosok hogyan tudnak egy nap több emberrel is, akárhánnyal szexelni fájdalom nélkül??


2022. okt. 2. 14:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
15%
De melyik része fáj?
2022. okt. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%

Szexuálpszichológust vagy terapeutát/pszichológust keress fel.


Igazán sajnálom egyébként, remélem rendbe jössz. 😔

2022. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
32%

Lehet lelki oka is.

De endometriózis is okozhat ilyet, azt egy sima nőgyógyászati vizsgálat nem tudja feltétlenül kimutatni.

2022. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
11%
Nem lehet, hogy a párod túl agresszívan csinálja?
2022. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
31%
Miért kell mindennap vagy minden másnap szexelni?
2022. okt. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Andizsuzsi ***** válasza:
30%
2022. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
57%

Sajnos hasonló cipőben járok. Mi nem tudjuk minden nap csinálni, azt hittem ezért érzem úgy minden alkalommal, mintha szűz lennék. Hiába vagyok felizgulva, fáj a szex. Néha menet közben jobb. Sokszor kedvem se lenne hozzá hónapokig.

Aktus után is fáj a hüvelyem. Másnap nem is tudnèk újra szexelni.

Én is voltam nőgyógyásznàl, de azt mondta minden rendben velem. Úgyhogy passz.. :(

N

2022. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
14%
De ez milyen fájdalom? Érzéken a punci belülről? :/
2022. okt. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%
Mekkora a mérete kérdező?
2022. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi hogy leírtam a saját tapasztalatom. Le lettem pontozva. A kérdésre válaszoltam szerintem. Sok rosszindulatú ember, akik tanácsot nem tudnak adni, de ide járnak élvezkedni a nyomorult férfiak. Szép estét!
2022. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!