Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi fájdalmat képes elvisel...

Mennyi fájdalmat képes elviselni egy emberi szív? Ha évek, évtizedek óta depressziós valaki és nagyon szenved, akkor rövid élete lesz?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem feltétlenül, legfeljebb közvetett összefüggések vannak. Volt súlyosan depressziós rokonom, aki 80 felett halt meg. Gondolom, tudod, hogy a szív itt csak metafora, költészetet nem érdemes az egészségtannal összekeverni.
2018. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egy kis rossz kedvre vagy szomorúságra gondoltam, hanem klinikai depresszióra.
2018. jan. 3. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen általában megrövidíti az életet. Kedvez ez az állapot egyéb súlyos betegségeknek, mert a stresszhormon szint magasan van.
2018. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen betegségeknek? Köszönöm!
2018. jan. 12. 22:06
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
#2, amikor súlyos depresszióról beszéltem, akkor én is súlyos depresszióra gondoltam, és nem szomorúságra.
2018. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Én is súlyos depressziós vagyok,nem látok értelmet a létezésemben.
2018. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
A szívet közvetlen nem terheli meg, de az egész szervezetre hatással van. Nem feltétlen lesz rövid élete, élhet akár 80 évig is, de nem lesz egészséges, mivel előbb-utóbb rengeteg panasza, betegsége lesz. Már orvosi körökben is elfogadott tény, hogy a lelkiállapot kihat az egészségállapotra, és hosszútávon károsan hathat az egészségre az, ha a lelki egyensúly nincs meg. A klinikai depresszió pedig betegségnek számít egyébként is
2018. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Csak car. Nem rövid.
2018. jan. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen vagy legalábbis beteges.
2018. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne maradjon depressziós a beteg abban a reményben, hogy majd testi betegségei is lesznek és azáltal mégtöbb fájdalma.

Oldja meg a problémáit egyedül, vagy ha nem megy, vegyen igénybe szaksegítséget.

2018. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!