Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 6 cseppes OB tampon kb...

Egy 6 cseppes OB tampon kb hány normál nappali betétnek felel meg?

Figyelt kérdés

2022. okt. 4. 10:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
9%
Ezt így nem lehet megmondani, nincs ilyen ekvivalencia-táblázat.
2022. okt. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs ilyen táblázat, de aki mindegyiket szokta erős napokon használni, az nagyjából tudja, hogy mennyi idő alatt telik meg. Én akkor csak tampont használok, szóval nem tudom, meddig bírnám betéttel.
2022. okt. 4. 12:05
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

Milyen betétre gondolsz? Értem hogy 6 cseppes tampon, de nem írtad hogy milyen betét.


Nekem egy normál 3 cseppes kb 6 óráig jó első nap. A maxi 6 cseppes 12 óráig is jó lenne de nyilván 8 óránként cseréli az ember maximum. Tisztasági vagy egészségügyi betétre gondolsz? Tisztasági betétből is van extra vastag. Szóval a kérdés így enyhén szólva hülyeség.

2022. okt. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
0%
Attól os függ mennyire vérzel. Valakiből ömlik, valaki meg épphogy vérzik.
2022. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

3. A betétek vastagságát nem szokták úgy jelölni, de normál alatt az always narancssárgát értem.


4. Nem az volt a kérdés, hogy melyik hány óráig elég, hanem hogy egymáshoz hogy viszonyulnak. Pl ha 3 óráig jó egy 6 cseppes tampon, akkor hány óráig lenne jó egy átlag betét?

2022. okt. 4. 12:21
 6/29 anonim ***** válasza:
9%
Még mindig azt tudom írni hogy mindenki máshogy vérzik, valaki nagyon valaki kicsit. Az átlagos mit jelölhet? Te tudod?
2022. okt. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
MIndegy ki mennyire vérzik, nem érted a kérdést. 6 cseppes tampon hányszor annyi vért tud felszívni mint egy narancssárga Always vagy ahhoz hasonló betét? Szövegértés.
2022. okt. 4. 13:08
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

7: arra négy csepp van ráírva.

[link]


Ha erre gondoltál...


De én nem hinném, hogy ezt cseppenként át lehet váltani konkrét mennyiségekre, és ekvivalenciát lehetne mondani, hogy akkor kétharmad annyi ideig elég...., vagy konkrétan kétharmad annyi ml-t képes felszívni. Inkább csak tájékoztató jellegű, hogy sok csepp erős vérzés, kevés csepp gyengébb...

2022. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hate szerintem eléggé egzakt, hogy mennyi folyadékot tud magába szívni az egyik meg a másik. Szóval nyilván egymáshoz is lehet hasonlítani a kettőt. De lehet hogy majd kipróbálom vízzel.
2022. okt. 4. 13:18
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha biztos vagy benne, akkor miért írsz ki kérdést? :-D
2022. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!