Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire erős fájdalom tekinth...

Mennyire erős fájdalom tekinthető normális havis görcsnek?

Figyelt kérdés
Soha nem görcsöltem még, csak most miután szültem, ezért kérdezem.
2010. szept. 26. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Relatív.Engem a mentő visz el,ha menstruálok mindig.Az orvosok szerint ez normális.Hm
2010. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szegény... Szerinted ez havis görcsre utal, vagy másra: hirtelen izzadás, nagy görcs, szorulás, kisebb hányinger?
2010. szept. 27. 07:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon szokott görcsölni, van hányingerem és néha hányok is. Anyukám az én megszületésem előtt a fájdalomtól még el is ájult. Úgyhogy az extra erős fájdalom sem tekinthető betegségnek, bár egy régi orvosi könyvben azt olvastam, hogy gyulladásra utal.

23/L

2010. szept. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. szept. 27. 08:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Igen utalhatnak azok a tünetek erre.Engem mindig kivizsgálnak a kórházba mikor bevisznek,és semmi.Azt mondják,a szülést meg sem fogom érezni,szűljek(32 éves vagyok,azért nem fogok szülni hogy ne legyenek fájdalmaim,nekem még nem hiányzik gyerek).Na persze,az én ismerőseim közül senkinek nem múlt el szülés után sem az erős fájdalom.Egyébként olyat is tudok mondani,akinek sosem voltak erős görcsei menzeszkor,szülés után viszont pont rosszabb lett.
2010. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a szülés megváltoztatja a menzeszt, ha addig görcsöltél, utána nem fogsz, ha előtte nem, akkor utána fogysz - nálad bejött.

Én azt mondanám ennek ellenére, hogy meg kéne nézetni dokival, minden rendben van-e, és ha igen, akkor kérni valami normális, receptes fájdalomcsillapítót, nem minden hónapban haldokolni.

2010. szept. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igen el fogok menni dokihoz.
2010. szept. 27. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!