Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire normális a menstruáci...

Zsuzska1981 kérdése:

Mennyire normális a menstruáció utáni alhasi fájdalom és vérzés fogamzásgátló abbahagyása esetén?

Figyelt kérdés
Azt tudnotok kell, hogy majdnem 9 évig éltem Mercilon fogamzásgátlón.Most jött el a pillanat(29 évesen), hogy abbahagytam és babaprojectre adtam a fejem!Dec. 16-án jött meg a mensim,kb.2. napig tartott, aztán karácsonykor elkezdett fájni a hasam és mára(dec. 27.) barnás vérzés féle jelent meg. Ez az első hónap, hogy nem szedem a bogyókat!
2010. dec. 27. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megkavarodtak kicsit a hormonjaid, hiszen 9 év fogamzásgátló az hagy némi nyomot a szervezetedben, legalábbis hormonális szinten. Ha havonta többször lenne pecsételő vérzésed, szerintem keress fel egy nőgyógyászt, meghát a baba-project miatt is érdemes :) Sok sikert a leendő picurhoz :)
2010. dec. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szükséges jó pár hónap, hogy a szervezet tudjon regenerálódni.

Érdemes azért megbeszélni szakemberrel, hogy mikorra kezdhetsz "babaproject"-be biztonsággal, ami nem veszélyezteti a terhességed.

2010. dec. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha ezaz első hónap ne csodálkozz már. millió helyen olvasni h a foggátló abbahagyása után soha nem lesz rögtön normális menzeszed. időt kell neki adni, legalább fél évet h beálljon normálisan. van akinek nemkell fél év, elég 2-3 hónap is.

de szokjatok már hozzá, h soha nemlesz rögtön normális menzeszetek a foggátló után

2010. dec. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!