Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy középkorú nő azért is...

Egy középkorú nő azért is tűnhet fiatalabbnak, mert még nem érte utol a klimax, vagy mert jó a genetikája?

Figyelt kérdés

49 éves és max 40-nek néz ki, egy új 35 éves kolléganője is azt hitte, hogy korabeli.

Biztosra tudom, hogy rendszeresen menstruál (ő mondta, családtagom), még nem klimaxol.

Emiatt van, vagy olyan a genetikája, hogy nem öregszik szembetűnően?


2022. okt. 7. 23:46
 1/7 Darius- ***** válasza:
80%
Igen és a testalkattól is függ, mennyire ápolt.
2022. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Sok mindentől, itt Budán, ahol lakom, sok a 40-50, de 60 éves ember, akik sokkal fiatalabbnak néznek ki a koruknál.

A jó meló, a pénz, és a vele járó minőségi élet, mint jó kaja, minőségi ital, sport, nyugalom, ezek mind - mind hozzájárulnak.

2022. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindegy hányat szült.

Az az 1-2 év éjszakázás sokat kivesz!

2022. okt. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én stresszes életet élek, folyamatosan érnek a traumák, rosszul étkezem, iszok alkoholt, általában az olcsóbbat, néha dohányzom, voltam terhes és sajnos a családi hátterem, gyerekkorom sem az igazi, drogozom is. 20 éves vagyok de mindenki 30-nak néz és elég szarul festek, pedig alapvetően csinos vagyok, csak leharcolt. Aki ezeknek a szöges ellentétét csinálja, annál elég valószínű hogy a bőre szép sima marad és a hangja is lágyabb, a kisugárzása pedig életteli, ami szintén fiatalítóan hat. Sajnos én már kezdek őszülni is és a menstruációm is elég zavarosan jön meg. Viszont nagyanyám is korán öregedett, 18 évesen már kendőben járkált és ő sajnos kinézett 40-nek is. Genetika szintén közrejátszik.
2022. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
66%
Biztos genetika az előző alapján. 25 vagyok, fogyasztók szereket, iqos-ozom, nem olyan sokat, nagyon stresszes vagyok, majdnem egész életemben az voltam eddig, depressziós vagyok megint, előtte 8 évet voltam, és 15-től 20-ig tippelek.
2022. okt. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Miss Endzsi ***** válasza:
64%
Tippelnek, igaz a bőrömre odafigyelek, télen-nyáron naptejet használok.
2022. okt. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Genetika függő és élet mód, gyerek száma hányat szültél. Smink, szolárium
2023. okt. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!