Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy fiatal, huszonéves lányt...

Egy fiatal, huszonéves lányt ki értheti meg jobban? Egy fiatalabb, vagy egy középkorú pszichiáter?

Figyelt kérdés
Igen, nyilván a szaktudás a fontos, de az első alkalom után elkezdtem gondolkodni ezen. Egy idosebbnek több a tapasztalata, ezért eddig úgy gondoltam, hogy ők jobbak, viszont úgy éreztem, hogy mind a pszichiáter, mind a pszichológus nem igazán tud velem azonosulni. Sokat kérdeztek a munkámról es hogy mivel jár es láttam rajtuk, hogy nekik ez totál utópia. Egyébként súlyosan depressziós es személyiségzavaros vagyok, szóval nagyon nem egyszerű a helyzet. Másrészt arról is beszélnem kellene, hogy kórosan felek az oregedestol, mert semmi masom nincs a külsőmön kívül, erre mar ki sem merek térni, annyira más világ vagyunk. Talán emiatt el is ítélne, de jobb lenne, ha hazudnék? Valójában idősebb nőkkel mar az iskolában es a munkám alatt is sok bajom volt a női utálat miatt, viszont férfihez nem mernek beszélni. Eddig 3 szakinál voltam, nem éreztem, hogy bármelyik is komolyan venne, annak ellenére, hogy a pszichiáter nagyon hamar neh tudta állapítani, hogy nagyon sok bajom van egyszerre. Fogalmam sincs, hogy mi alapján kellene szakembert választanom, nagyon elkeseritett az elso par alkalom.
2020. jún. 25. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel nem olyan problémád van, mint a legtöbb fiatalnak, ezért inkább egy idősebbre kéne bízni a dolgot, aki talán több ilyen esetet kezelt már.
2020. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!