Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Máskor 4-5 napos erős vérzésse...

Máskor 4-5 napos erős vérzéssel járó menstruáció helyett most 2 hétig tartó pecsételés, barnázás, foszlányozás?

Figyelt kérdés
Ez menstruációnak számít egyáltalán? Csak gyengébb volt de cserébe tovább tartott? Megyek majd orvoshoz csak gondoltam itt is megkérdezem.

2022. okt. 10. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Menj nőgyógyászhoz. Valami hormonprobléma lehet. Nekem egyszer 15 napig tartott, rendesen vérzett, én hormonkapszulát kaptam+vérképző (vasat tartalmazó) szirupot.
2022. okt. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megyek orvoshoz mindenképpen, már az időpont is megvan, csak gondoltam itt is megkérdezem hátha más is járt így és le tudja írni, hogy neki hogy volt, miért volt. Aggódok én is, hogy valamilyen hormonprobléma lesz. Egyébként ilyet még sosem csinált. Azt elfelejtettem leírni a kérdésben, hogy 28 éves vagyok.
2022. okt. 10. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
61%

1 vagyok

Nem olyan nagy ügy, ne aggódj, megtörténik az ilyen. A test semsvájcióra. Nekem 23 évesen volt. 2 hétig kellett valamilyen kapszulát szednem.

2022. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Egyébként szerinted ez most akkor menstruáció volt? Vagy kimaradt? Vezetek egy ilyen naptárat, és nem tudom hogy ezt most hogyan írjam be, meg hogyan számoljam ki a következő esedékes mensit...

2022. okt. 10. 12:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mi volt a probléma?
2022. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5-ös: November 22-én megyek nőgyógyászhoz, úgyhogy még nem tudom. De azóta is tart a probléma... szeptember 26. óta folyamatosan barnázok, foszlányozok, néha pedig el is önt a vér, aztán 1 napra abbahagyja, aztán utána megint kezdi, aztán abbahagyja. Most már nagyon aggódok.
2022. nov. 13. 21:45
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki ide tévedne és érdekli: sajnos méhkaparásra küldött az orvos, hát, csak ezt az egyet nem akartam hogy ez kelljen... félek tőle nagyon.
2022. nov. 22. 15:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi a diagnózis hogy méhkaparásra küld az orvos?
2022. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvastagodott méhnyálkahártya. Az orvos szerint megemelkedett ösztrogénszint miatt van, de a biztonság kedvéért elküldött kaparásra, hogy kizárhassuk azt, hogy nem daganat áll a háttérben.
2022. nov. 23. 11:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!