Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy segítsek a legjobb...

Hogy segítsek a legjobb barátnőmnek, ha menstruál?

Figyelt kérdés

(Előre is bocsi, ha rossz a kategória.)


Szegény barátnőm mindig nagyon megszenved vele. Most is egész nap rosszul volt, és nagyon fáj a hasa. Át fogok menni hozzá nemsokára. A kérdésem, hogy hogy tudok ilyenkor segíteni, mint barátnő? Nekem mindig teljesen zökkenőmentes a dolog, tehát magamból nem tudok kiindulni.

Nektek mi segít ilyenkor? Viszek neki csokit, mert azt tudom, hogy imádja, illetve nyilván beszélgetünk majd sokat, de ezen kívül mi segíthet? Sajnálom nagyon szegénykét, rossz őt így látni. :(


16 éves lányok vagyunk, bár ez nem igazán számít.



2022. okt. 10. 16:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat légyszi.
2022. okt. 10. 16:52
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Hogy tudnál? Sehogy.
2022. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Vegyetek melegvízes palackot. Nekem mindig segít.
2022. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
Exemnek a szex segített ilyenkor... De te nyilván azzal nem tudsz nekisegíteni... :P
2022. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetlen hasznos választ az 5-ösnek. :)
2022. okt. 10. 17:13
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Nincs rosszul, ha találkoztok! Lehet szeret panaszkodni.

Nem téma, mellékesen megkérdezheted, ha úgy látod neki problémát jelent.

2022. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#7 Átmegyek hozzá. Egész nap fekszik, és sír a fájdalomtól. És hívott, hogy menjek, ha van kedvem. Szerinted nincs rosszul ezek alapján?
2022. okt. 10. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Beszéld rá egy nőgyógyászati kivizsgálásra. Plusz guglizza ki az endometrózis szót. Nem normális, hogy ennyire szenved, szóval irány az orvos. Nem állítom, hogy endometrózis, de benne van a pakliban. Sajnos még mindig vannak orvosok, akik simán legyintenek, hogy ez ilyen, na akkor legyen egy szó, amit benyöghet nekik, hátha a fejükhöz kapnak.

Mással igazából nem tudsz neki segíteni.

2022. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Járt orvosnál még 2 éve, és az endometriózis szóval állított be. Elküldték, hogy nem az. Azóta több orvosnál járt (legutóbb 2 hónapja), elvileg nem az.

Elsőre sem ő, sem én nem hittem el, de amikor már 4 különböző orvos (köztük magánorvosok is) azt mondják, hogy ez nem az, akkor azért az elgondolkodtató.

2022. okt. 10. 17:30
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

Legalább ha trollkodsz a valósághoz hűségre törekedj!

14 éves lány nem megy endometriózis gyanúval nőgyógyászhoz, 16 évesen meg te sem így tennél fel kérdést, hogy rosszul van, felvidítanád, ha sír a fájdalomtól. Ő sem rád vágyna, hanem egy forró zuhanyra, némi fájdalomcsillapítóra és görcsoldóra.

2022. okt. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!