Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy segítsek a legjobb...

Hogy segítsek a legjobb barátnőmnek, ha menstruál?

Figyelt kérdés

(Előre is bocsi, ha rossz a kategória.)


Szegény barátnőm mindig nagyon megszenved vele. Most is egész nap rosszul volt, és nagyon fáj a hasa. Át fogok menni hozzá nemsokára. A kérdésem, hogy hogy tudok ilyenkor segíteni, mint barátnő? Nekem mindig teljesen zökkenőmentes a dolog, tehát magamból nem tudok kiindulni.

Nektek mi segít ilyenkor? Viszek neki csokit, mert azt tudom, hogy imádja, illetve nyilván beszélgetünk majd sokat, de ezen kívül mi segíthet? Sajnálom nagyon szegénykét, rossz őt így látni. :(


16 éves lányok vagyunk, bár ez nem igazán számít.



2022. okt. 10. 16:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#11 Arra nem gondolsz, hogy szülei is vannak? Nyilván nem saját ötlet volt, hogy "na, akkor orvoshoz megyek, biztos endometriózisom van".

Nyilván próbáltam felvidítani. Voltam nála, sokkal jobb kedve lett. Érdekes, nem? Ha nem akarta volna, hogy menjek, akkor nyilván nem hív. Mellesleg a forró zuhany görcsöket és vérbőséget okozHAT (még mielőtt ebbe is belekötnél).


#12 Ja, szűzként igen valószínű. 🤣🤦

2022. okt. 10. 20:56
 12/13 anonim ***** válasza:
16%
Mellesleg a meleg zuhany NEM okoz görcsöket, mert a melegnek izomlazító hatása van ;)
2022. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kivéve akinél igen. 😉🤦
2022. okt. 11. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!