Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Orális együttlét után a...

Orális együttlét után a bakteriális vagy a gombás fertőzés valószínűbb?

Figyelt kérdés

Csütörtöki napon orálisan közösült velem a párom, majd erre 3 napra viszketés, égés és erős folyás jelent meg a külső nemiszerveimnél.

Nőgyógyászatra időpontom 2 hét múlva van, addig pedig bele pusztulok, szóval egyelőre kezelni akarom valamivel. Jól gondolom, hogy nagyobb valószínűséggel okozhat a nyál bakteriális fertőzést, mint gombát? Ahogy olvastam, a gomba tünete a viszketés és égés, valamint a fehér és sárga váladék, de korábban csak bakteriális fertőzésem volt pár éve és nem hiszem, hogy a nyál gombát okozna.

Szerintetek melyik valószínűbb?

Köszönöm szépen

25n



2022. okt. 11. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
2 hét alatt olyan gyulladásod lesz, hogy többet nem lehet természetes úton gyereked. Azonnal menj orvoshoz!
2022. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kértem időpontot, valamint a kórházba is bementem, de nem fogadtak. NEm tudok addig mi egyebet csinálni, mint a patikusok segítségére hagyatkozni
2022. okt. 11. 14:30
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
A járóbeteg szakrendelés elejére bemész időpont nélkül. Ha nem fogadnak, tárcsázod a betegjogi képviselőt. Nem kell időpont, mert honnan tudná az ember előre, hogy mikor lesz beteg? Időpont rákszűrésre kell vagy ha fogamzásgátlót akarsz felíratni.
2022. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én bementem, és 3 óra várakozás után is csak időpontosok nevét mondták, nem volt szabad perc, vagy "időpont nélküli", pedig korábban láttam már olyan, hogy két iőpontos között behívtak időpont nélkülit
2022. okt. 11. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor maradsz a rendelés végéig és esetleg szólsz az asszisztensnek, hogy itt vagy és nincs időpontod, de szeretnéd, hogy a doktor megvizsgáljon, mert nagyon rosszul vagy.
2022. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt megpróbálhatom:)
2022. okt. 11. 15:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Be sikerült jutni valahogy hamarabb? Mi volt a baj? Nekem is egy csomót kell várnom az időpontig, azt mondták a folyás az nem igényel sürgős ellátást. Szóval nem tudom hol él ez a hozzászóló...
2023. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!