Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor milyen lesz a szűrés...

Ilyenkor milyen lesz a szűrés eredménye?

Figyelt kérdés
Éves szűrésre mentem, azonban volt egy kevés bakteriális folyásom is amit én nem észleltem, a dokinő vette észre (kaptam rá tablettát). Ilyenkor a citológiám eredménye rossz lesz? Meg kellhet majd ismételni vagy egyáltalán befolyásolja e az eredményt?

2022. szept. 15. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon durva fertőzésnek kell lennie ahhoz, hogy annak a termékei annyira befedjék a nyálkahártyád, hogy ne lássa a saját sejtjeid a patológus a mikroszkóp alatt.

Lényegesebb dolog, ha gyulladt, erodált, véres a méhnyakad. Ez már közvetlen befolyásolhatja az eredményt. Ilyenkor szépen ráírják majd, hogy zavaró gyulladás. Sokszor ilyenkor is tudnak véleményt mondani a saját sejtjeidről, de általában ismétlést kérnek a gyulladás megszüntetése után.

Magyarul: a mikroszkóp alatt dől el.

2022. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!