Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sikerült hormonális eredetű...

Sikerült hormonális eredetű hajhullásod kezelni? Hogyan tudtad meg, hogy hormonális a probléma?

Figyelt kérdés
Húszas éveim eleje óta (több mint 10 éve)szinte folyamatosan erősen hullott a hajam, mindig góckeresésre küldtek ahol semmi nem volt, meg kipróbáltam kb minden létező terméket, nem javult…endokrinológiai kivizsgálás sosem volt. A terhességem közben ahogy lenni szokott, csodás hajkorona, napi 3 szál hajhullás, imádtam. Most kezd szülés után nagyon kihullani. Tudom hogy ez MOST normális…viszont elgondolkodtatott, hogy lehet hogy endokrinológussal kellene beszélnem, ha a testem most “tudta”, talán máskor is képes kis ráhatással szabályozni. Tudtommal nincs más hormonális tünetem amúgy, 2.98 TSH volt a terhesség elején (rutin labor). Lehet ez jó irány? Van akinek ez volt a megoldás? Esetleg endokrinológus ajánlásnak nagyon örülnék akár üziben (Bp és környéke, magán is lehet).

2022. okt. 11. 23:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!