Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen meretu tampont kene...

Milyen meretu tampont kene vennem ha maximum 10x szexeltem, viszont nagyon eros a verzesem?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon eros, omlik belolem az elso 2 napban a ver ki se tudok menni a hazbol. Betetrol akarok valtani, de nem tudom milyen fajtat vegyek. Maximum 10x szexeltem, nem tudom szamit e ez, biztos hogy szuk vagyok, de a verzes miatt szerintem nem lenne eleg a mini

Szivem szerint a supert vennem de ha szuk vagyok fel tudom majd helyezni?

Milyet kene vennem?

Nornal, super vagy mini?


2022. okt. 15. 21:00
A kérdező szavazást indított:
Normal
Super
Mini
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a supert is fel tudod helyezni, én is elég szűk vagyok odalent ezért írom ezt :) jelenleg az ob éjszakai tamponját hasznàlom az erős vérzés miatt
2022. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Mi köze a tampon használatnak a szexhez? Szűzen is lehet használni.

A tampont a vérzés erősségéhez kell választani, mindenképpen több félét vegyél, és elsősorban nagyobb nedvszívó képességűt próbálj. És eszedbe ne jusson betét nélkül használni, amíg ki nem tapasztalod, hogy mennyit bír, mert azzal ugyanúgy át tudsz ázni, de később is érdemes legalább a tisztasági mellé.

2022. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
Én sosem szexeltem de nagyon nagyon vérzek, supert használok, és még arra rá egy nagyon vastag nagymamás betétet. Ez van. 19 L
2022. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
betét miért nem jó, kérdező?
2022. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Szűzen is feltudja helyezni a nők nagy része, ha elég erős a vérzés, mert legtöbbünknek elég lyuk van a szűzhártyáján alapból is. De ha annyira erős a vérzésed, 1-2 óránként a tampont is kell cserélni és van esély az átszivárgásra, tehát betét is kell mellé.
2022. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne tudnád feltenni? Ha erősen vérzel, akkor biztos menni fog. Egyedül akkor nehéz feltenni a tampont, amikor alig van vérzésed és száraz vagy odabent, mert akkor tapad a hüvelyed falához. A hüvely meg mindenkinél elég tágulékony. Ahol egy 3-4 kilós baba kifér, ott egy tampon nem okozhat gondot. Úgyhogy a vérzésed erősségét vedd figyelembe tampon vásárlásakor.
2022. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!