Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagálom, vagy...

Szerintetek túlreagálom, vagy teljesen jogos a reakcióm? Én ilyen érzéketlen, bunkó emberrel semmilyen kapcsolatot nem szeretnék, maximum köszönünk munkahelyen és az utcán, de ennyi.

Figyelt kérdés
Munkatársnőm elég kemény, odamondogató ember, de nem az az őszinte, karakán típusból, hanem az, aki csak szimplán érzéketlen és gonosz. A korábbi legjobb barátnőjének is (miután nem tudott több hasznot húzni belőle) azt vágta a fejéhez, hogy bár csapott volna belétek a villám. Én csak ritkán elegyedtem vele szóba (kb. semmi közös témánk nincs, ilyenkor is csak azért, mert egy légtérbe kerültünk), de legutóbb teljesen elképedtem és kiakadtam rá. Úgy hozta a szó, hogy egy beszélgetésben kijelentette, hogy akinek kivették a méhét betegség miatt, az többé nem nő. Nálunk anyukámnak és apai nagymamámnak is volt ilyen műtétje, így gondolhatjátok, hogy esett... A döbbenettől jóformán meg se tudtam szólalni, ami talán jobb is, mert szívem szerint a fejét is letéptem volna. Utólag viszont bánt a dolog, hogy megúszta ennyivel, mintha nem álltam volna ki a családomért, úgy érzem. Alapjáraton nem érdekelne az egész, de undorodom azoktól, akik ennyire érzéketlenek és nem szégyellnek beteg embereket bántani, akár a hátuk mögött is. Nem tudom elhinni, hogy lehet valaki ekkora tapló! Letöröltem ismerősök közül, amennyire tudom, kerülöm, éppen köszönök neki (foghegyről közönyösen), de ha kint találom a kávézóban, azonnal fordulok is sarkon és addig be nem teszem a lábam, amíg ott van. Ti mit tennétek a helyemben? Undorodok tőle azóta ha csak meglátom, ha pedig forszírozná a dolgokat, hogy mi ez a változás, félek, hogy nem állnék jót magamért. Velem nehéz igazán rosszban lenni, de ő teljesen lenullázta magát nálam ezzel a beszólással, főleg, amilyen stílusban mondta.

2020. júl. 9. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
rugasd ki, megérdemli
2020. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En is kerulnem, es ha rakerdezne, azt mondanam, ne haragudj, de olyan dolgok jonnek ki a szadon, hogy ha nem muszaj, en mostantol nem hallgatom.
2020. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi nektek! Akkor ez másnál is tolerálhatatlan kijelentések, nem csak én reagálom túl.
2020. júl. 9. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy, hogy túlreagálja vki vagy nem


én mint menedzser kivágom az ilyeneket, senki nem ér annyit, hogy miatta másik 5-6 ember rosszul érezze magát és a teljesítmény rovására menjen

2020. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, van egy határ, ami után nem lehet tolerálni az ilyen magatartást. Szomorú, hogy sok helyen minden következmény nélkül lehet ilyen büdös bunkó módon viselkedni.
2020. júl. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!