Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kevés menzesz mit jelent?

Kevés menzesz mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Természetesen megyek orvoshoz, de januárra van időpontom, sajnos a magán ellátást nem engedhetem meg.

A kérdésem az lenne, milyen problémát jelezhet az, ha a havi vérzésem minimális? Szinte csak pecsételő mennyiségű? Színre normális, piros, de a mennyiség, szinte elég a tisztasági betét is. Hormonális gond lehet?


2022. okt. 17. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
terhes vagy terhes
2022. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Hány éves vagy?
2022. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Nem olyan vastag a méhnyálkahártya hogy nagyobb mennyiség váljon le a menzesz alkalmával ami míg nem akarsz gyereket nem feltétlen gond de nem ártana orvoshoz menni mert nem fogja senki neked így megmondani hogy mi lehet ez.Vékony nyálkahártyát lehet vastagítani.

Korod sem mindegy jó kérdés a 2-es válaszoló részéről.

2022. okt. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt nem írtam, 34 éves vagyok, már van egy kisfiam, négy éves. Szeretnék jövőre majd egy újabb babát. Mindenképp megyek orvoshoz, az éves szűrés miatt is, mindenképpen megemlítem ezt a kevés vérzést.
2022. okt. 17. 10:17
 5/5 A kérdező kommentje:
Terhes nem vagyok, ez száz %
2022. okt. 17. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!