Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

A hüvelybemenetem fáj, megduzzadt, borzasztóan csíp és szúr vizeléskor, egyébként meg “húzódik”.

Voltam nőgyógyásznál kedden, vettek kenetet, a tenyésztés eredményére várunk még és kedden megyek vissza, látszatra azt mondta, nem gombás, nem bakteriális fertőzés (mindkettő volt már, de én sem érzem annak, nem olyanok a tüneteim), mintha tényleg külsőnek csak ott fájna, belül semmi panasz, folyásom sincs.

Antibiotikumot, betadine kúpot és egy gomba elleni kenőcsöt kaptam ennek ellenére, azonban semmilyen javulást nem tapasztalok, még talán rosszabb is. A duzzanat elmúlt, ami pozitív, de ugyanúgy fáj, kezdek arra gyanakodni, hogy hüvelyszárazság lehet és hámsérülés.

Ti mit gondoltok?

Most vettem hüvelyflóra-helyreállítót és vagisan hüvelyhidratáló kenőcsöt. kezdjem el azt használni, ha nem érzek javulást az orvos által felírtaktól?

a betadine-t kétszer használtam naponta, tehát mára a 4.nél tartok, ennyi idő alatt hatnia kellett volna minimálisan, nem?


2022. okt. 20. 13:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Wc papírt (ami illatosított, színezett) , tusfürdőt, mosóport öblítőt nem cseréltél?
2022. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!