Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van menstriuációs idegbajra...

Van menstriuációs idegbajra gyógyszer?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta szenvedek de csak mostanában a legjobban amikor megvan az idegbaj kerülget,sírás stb.Minden idegesít ilyenkor,rossz kedvem van,de nagyon nagyon rossz.Már nem tudom mit tehetnék.

2022. okt. 20. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
premens
2022. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

1


Az mi?

2022. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Amit a kerdező akar. Gyógyszer.


[link]

2022. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ilyenkor a nőknek sokkal több türelemre, megértésre és pihenésre lenne szüksége, amit nem kapnak meg. Sőt, nőtársaim általában kikérik maguknak, ha én ilyet merek említeni vagy javasolni. (Speciel nekem soha nem fájt.) Elnézve a fiaim barátnői fájdalmát, hát... nagyon nem irigylem őket. Ilyenkor próbálok nekik segíteni (fájdalomcsillapító, tea), de nem nagyon tudok. Az idegbajjal végképp nem tudom, mi a teendő. Szóval sokat nem tudtam segíteni, csak annyit, hogy sok türelem (saját magaddal szemben is) és esetleg pihenés (nem tudom, hogy a fekvés segít-e).
2022. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14%

3


Értem, köszi.

2022. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!