Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez a tss miatt van?

Szerintetek ez a tss miatt van?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel 7-kor felhelyeztem egy tampont délután eszembe is volt, hogy ki kellene venni, de a teendők mellett ez elfelejtődött, este eszembe jutott fürdés előtt, de mikor felnyúltam nem éreztem, hogy fent lenne. Ma reggel viszont egy új tampont akartam feltenni és akkor vettem észre, hogy fel van csúszva az előző. Nagy szenvedések után ki tudtam venni, így végül 25 órát volt fent…

Azóta gyenge és enervált vagyok valamint szédülök más tünetem jelenleg nincsen, viszont félek, hogy komolyabb bajom lesz. Édesanyám azt mondta, hogy felesleges emiatt bemenni a sürgősségire nem lesz baj, ha nincs lázam. Szerintetek mégis menjek be? Vagy ha nincs lázam tényleg felesleges?



2022. okt. 22. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Hmm, ha fennfelejtette valaki, akkor az utána hirtelen érzi a tünetetit. Persze csak onnantól, hogy észrevette... Érdekes


(Lefordítva: valszeg semmi, de legközelebb figyelj, vagy betétet használj - ott nincs nagy baj, ha elfelejted kivenni)

2022. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Ugye a probléma az elszaporodott és bepállott baktériumok miatt van. Ha szédülsz és gyenge (és nem hipochonder) vagy akkor érdemes viszont elmenni nőgyógyászhoz.
2022. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!