Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak holnap a suliban ?

Mit csináljak holnap a suliban ?

Figyelt kérdés
Már 2 éve menstruálok suliban eddig könnyű volt, mindig gyenge vérzésem van és 4-5 napig tart. De tegnap megjött és ma este át is áztam nagyon durván. Mintha gyilkosság lett volna az ágyamban. Nagyon erősek a görcseim, gyógyszer nekem sosem használt. Nem birok egyenesen járni a levegő vétel is fáj, este meg nem tudtam aludni. Sosem volt még meg ennyire és holnap félek suliba menni, hosszú az út és azt nem bírnám ki átázás nélkül. Tesin pedig szekrény ugrást csinálunk. ( bukfenc, kismacska, nagymacska, terpesz ugrás ) Ilyenkor mit tudok csinálni ?

2022. okt. 23. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Ne menj be
2022. okt. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Tampont próbáld meg.

Vagy reggel azt mondod rosszul vagy, és 1 napot pihensz...

2022. okt. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

1. tampon - én sem mondhattam víváson, hogy bocsi, megvan, én most skipelem az edzést (az edzőm nem biztos, hogy örült volna) :D

2. ha nagyon rosszul vagy, akkor viszont maradj otthon, vagy kérj könnyített tesit

2022. okt. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

És menj el orvoshoz, mert az a fájdalom, amit már a görcsoldó sem csillapít nem biztos, hogy oké.


Néha én is nagyon fájok, de 1 gyógyszer és elmúlik.

2022. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Maradj otthon, nem dől össze a világ.
2022. okt. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Aki menstruált, az mindig felmentést kapott nálunk tornaórán.
2022. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
#6 gondolom, az már inkább ilyen 30-40 éve lehetett. A mai fiatalságot elnézve, szerintem a 12-18 év közötti lányok 95%-ának sosincs kedve tesiórázni...
2022. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%
kérdező, mi lett végül?
2022. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki értelmes választ adott. A testnevelést kihagytam, vittem váltás ruhát is. Reggel épp, hogy beértem a balest elött. Egyszer majdnem haza mentem de a fájdalom csillapító levitt valami fájást.
2022. okt. 24. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!