Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha suliban,...

Mit csináljak ha suliban, vagy valami ilyesmi helyen jön meg?

Figyelt kérdés
Még nem jött meg, barátnőimnek igen, de mázlijuk volt, pont téli szünet volt..:) nemsokára 13 éves leszek, szeretnék felkészülni a legkellemetlenebbre is ..:D Már egy csomószor gondolkodtam mit csinálnék ha suliban vagy valami ilyen helyen jönne meg..és hát nem tudtam semmit kitalálni, mert nem rakok be mindennap betétet, hisz minek? Elég gáz lenne ha suliban történne meg az egész..
2012. jan. 6. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
pedig az lenne a legegyszerűbb, ha egy kis neszeszeres tasakba tennél egy betétet meg egy görcsoldót is és akkor nyugodt lehetnél:) és ezt a kis tasakod elrejted a táskád egyik zsebébe.. ha tetszik, ha nem valószínű nincs más megoldás:)
2012. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Legyen nálad mindig betét, intim törlőkendő és tiszta bugyi. Akkor nem ér váratlanul.
2012. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Kis tisztasági betétet nyugodtan berakhatsz akár minden nap. Egyébként szinte biztos, hogy érezni fogod, ha jön, fájó alhas, esetenként folyás jelzi 1-2 nappal előtte.

Azért se parázz, mert az ember csak a napnak kb. a negyedét tölti suliban, sokkal valószínűbb, hogy máskor jön meg, pl. reggel.

2012. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyen nálad mindig 1-2 betét. Ez később is maradjon így, mert nem valószínű hogy óramű pontos lesz a ciklusod. Még jó sokáig. Szóval nem csak az első lesz meglepi időpontban:) Arra se hagyatkozz, hogy majd biztos reggel jön meg. Nekem vagy az éjszaka közepén, vagy délután, esetenként a legrosszabb időpontban, munkàbamenet félúton jön meg:) De leggyakrabban délutàn:)
2012. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tisztasági betétet nyugodtan használhatsz úgy is, ha nincs meg, és mindig legyen nálad másik is, arra az esetre, ha megjön, hogy át tudd cserélni. Ha esetleg a tamponon gondolkodsz azt először otthon próbáld ki. Bár sokan nem javasolják, ha még szűz valaki, de én is akkor kezdtem el használni, és nem lett tőle semmi bajom, annyi, hogy figyelni kell a higiéniára. De ez mondjuk szerintem alapból természetes akár betétet használ valaki, akár tampont, sőt még akkor is, ha épp nincs meg.

2012. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is nemsoká 13 vagyok és én nem régóta menstruálok (november)nekem mindíg volt a tatyómba egy tisztasági meg egy egészségügyi betét...(szerencsére nem a suliba jött meg) jah és még vmi nem fog hirtelen nagyon sok folyni,járj sűrűbben wc-re és akkor észre fogok veddi
2012. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!