Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egypetéjű ikerlányok esetén...

Egypetéjű ikerlányok esetén ugyanúgy van a menstruáció is?

Figyelt kérdés

Ugyanakkor jön meg nekik először, vagy van eltérés?

Utána, később szintén egyszerre jön majd meg nekik, és ugyananyi napig is tart, vagy változó?

Illetve ugyanaz a betétet használja mindkettő, vagy változó, hogy melyik márka válik be nekik

Szóval ezek ikrek esetén azonosak, vagy nem?



2022. okt. 23. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy azonosak.
2022. okt. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Olyat hallottam,hogy akik sokat vannak együtt(pl.kollégiumi szobában),nekik egyszerre van,de ilyenről még nem hallottam.(ami nem jelenti azt,hogy nem lehet így)
2022. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem, az egypetéjű ikrek sem robotok, akár hónapok, évek lehetnek a különbségek, már abban, is hogy mikor jön meg, az intenzitásban, hosszban, tünetekben még inkább, az meg hogy mit használnak egyéni preferencia kérdése.
2022. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Egypetéjű ikertesómnak három nappal utánam jött meg először. De azóta már nagyon máshogy van az a sok 1-2 nap csúszkálás az évek alatt sok különbséget jelent. Kb egyforma hosszú nekünk, kicsit hosszabb mint az átlag, pont mint anyának és a húgomnak is, dehát ugye ez is hónapról hónapra változik még nekem is. Hogy milyen betétet használunk az meg már tényleg egyéni ízlés én pl always platinumot, ikertesóm meg libresst :)
2022. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem, hiszen a hormonrendszerük önállóan működik, egymástól függetlenül. Ráadásul a ciklust sokminden befolyásolja, pl. a stressz is és nyilván nem mindig ugyanannyit stresszelnek.
2022. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Én kb fél évvel korábban kezdtem el menstruálni mint az egypetéjű ikertesóm. Mindketten alwayst használunk, de én sűrűbben használok tampont is mint ő.
2022. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerre jön megnekünk.
2022. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!