Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történne, ha véletlenül...

Mi történne, ha véletlenül kimosnék egy betétet, és/vagy egy tampont?

Figyelt kérdés

Figyelem, elméleti kérdés csak.

Tegyük fel, elfelejtem kivenni a bugyiból a használt betétet, és azzal együtt teszem be mosásba, és kimossa. Mi fog történni a betéttel, illetve ilyenkor mit kell csinálni?


Ugyanez tamponnal - ott a használtat mondjuk nem életszerű, de pl. nadrágzsebben marad egy, avval mi történik mosás után?


Esetleg valamelyik fordult már elő valakivel egyébként?



2022. okt. 23. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Nekem volt már úgy, hogy tisztasági betét véletlenül benne maradt a bugyiban. Ott maradt mosás után is.
2022. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki lesz mosva. Nyilván felvesz annyi vízet, amennyit tud. Ki kell dobni, nem gondolkodni rajta.
2022. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki lesz mosva. Néha én is mosok ki - nem használtat, hanem bontatlant, mert pl a farzsebemben maradt :D
2022. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi. A vér talán kimegy, talán nem. De szottyos lesz az tuti. Nem hiszem hogy szétszakad mert műanyag az egész. Remélhetőleg nem jön ki a zselé. Tampont nem tudom mivel sosem használtam és sosem éreztem hogy milyen anyaga van stb :D
2022. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!