Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hüvelyi probléma lehet ez?

Milyen hüvelyi probléma lehet ez?

Figyelt kérdés

Néhány napja kezdődött szex közben. Azt hittem a gumi dörzsölt csak.

Viszket, ég (szárazabb is vagyok sokkal, mint szoktam), illetve piros a hüvelynél. Valamint fehér, darabos folyásom(?) van. Ami nem mindig jut el a bugyiig, amikor megnéztem tükörrel mi a gond, akkor láttam. Olyasmi, mint a túró.

Különösebb szagot nem érzek, a pisilés sem fáj.

Mi lehet a baj? Valaki tapasztalt hasonlót? :(



2022. okt. 24. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelygomba. Canesten kombival tudod kezelni.
2022. okt. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igy van, ahogy az 1-es irta. És a párodat is kezelni kell, akkor is, ha neki nincs tünete, ugyanis mindig vissza fog fertőzni. És ne gondolj hűtlenségre, a hüvelygomba jön-megy mint a 6-os villamos a Nagykörúton, megcsalás nélkül is.
2022. okt. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh, még sosem volt semmi problémám. Ez csak úgy a semmiből "kialakul"? Magától nem múlik el úgy, ahogy jött? :(
2022. okt. 24. 05:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Magatol nem fog elmulni, es nem a semmibol alakul ki. Viszont barmikor megkaphatod, eleg, ha valahol rosszul ultel le, vagy koszos kezzel mentel wc-re, hogy utana majd ugyis kezet mosol, vagy hasonlo okokbol a parod fertozott es atadja neked es meg ezer verzio. Emiatt fontos, hogy mindketten kezelve legyetek.

A kezeletlen huvelygomba atterjedhet a meh-petevezetek-petefeszek kornyekere is, es hosszutavon meddoseget okozhat.

2022. okt. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2022. okt. 24. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!