Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon gyakori felfázás!!...

Nagyon gyakori felfázás!! Valami tanács? (19 év/lány)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most már 1,5 éve küzdök folyamatosan a felfázással. Az utóbbi fél évben már 3 hetente jelentkezik, de havonta mindig.

Már voltam nőgyógyásznál, urulógusnál, hasi ultrahangon is és mindenhol azt mondták, hogy minden rendben velem. Vizelett tenyésztés is negatív. Fél éve szedek napi 2 tőzegáfonyát. Ha fel vagyok fázva akkor is urzinolt és valurinal maxot, de ez mellett tényleg az összes létező felfázásra való vitamint szedtem mar legalabb egyszer. Nagyon odafigyelek a higiéniára és természetesen a réteges öltözködésre is. Sajnos a felfázáskor csak az antibiotikum segít, mástól nem múlik el. Már nagyon elegem van ebből az egészből! Ha valaki hasonló gonddal küzd, akkor nagyon szívesen fogadok tőle bármi féle ötletet vagy tapasztalatot. Valakinek sikerült valahogy örökre leküzdeni az ilyen fajta felfázást? Légyszi csajok segítsetek!!:(



2021. febr. 14. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szexualis elet? Az is elohozhatja. Pasidnak is el kellene menni nemi beteg gondozoba es kikezelni gombabol/bacibol mikoplazmabol stb. Sokszor ez a gond. Es a pasik tunetmentesek.


Masik ha van szex akkor egybol utana tejsavas oblites lemosas alul. Pasid meg csak fogmosas szajvizes leapoas utan ...ize nyalakodhasson. Bocs sajnos ez is resze a felfazos dolognak.

Ha vizbe potyogos a vecetek mielott mesz mindig tegyl bele papirt nehogy a viz kicsit is visszafroccsenhessen alulra neked!


Probald ki az egyhavai napi legalabb 2000 mgos c vitamin kurat es homeopatias szereknek nezz utana. Nekem meglepo modon az segitett. (Es monural amikor epp bedurrant)

Tenyesztest akkor kell csinalni amikor aktualisan gondod van es nezni foleg ha csak E.colit talalnak a rezisztenciat. Mert lehet csak rossz antibiotikumot kapsz. Az Eserichia coli bacit rettento nehez kipucolni mert eloszeretettel tapad meg a hugyholyag hamjaban es oda keves antibigyo er el. Tehat tenyesztes celzott antibiotikum a teljes kura legalabb 7 nap legyen utana ujra tenyeyztes es ha nem ment ki minden akkor ujra antibiotikum.

Es a szex...szoval utana akarmilyen kenyelmetlen is azonnal menj lemosdani....legalabb alul.😢

2021. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pontosíts: ha a vizelet tenyésztés negatív, tehát nem mutatható ki kórokozó, akkor miből áll a "felfázás" és az antibiotikum mi által segít? Figyelsz a jól szellőző, természetes anyagú fehérneműre és a nem túl szoros ruhadarabokra is?
2021. febr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló tünetektől napi 1/2-1 liter kamilla teás kúrával megszabadultam. Ha néha előjön, újra kamilla-kúra.

Lényeges a sok folyadékbevitel -napi 1,5-2 liter. Átmossa a vizeleti rendszert.

2021. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd le pontosan, minden részletre kiterjedően az elejétől a tüneteket azoknak erősségét, a tünetek jelentkezésétől számítva mikor mész orvoshoz, mikor kezded el az antibiotikumot és ebben a folyamatban mikor pisilsz tenyésztésre?
2021. febr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Írd le pontosan a tüneteidet. Ha negatív a vizelet akkor nem felfázás hanem valószínű hólyagfájdalom szindróma, de reménykedjünk mégse.
2021. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!