Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen?

Hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
Minden jel arra utal, hogy hüvelygombám van. Eléggé meg vagyok rémülve mert korábban soha nem volt semmi ilyen bajom. Erre milyen szerek vannak amik nem vénykötelesek, és minél gyorsabban hatnak? Valaki tapasztalat? :(

2022. okt. 24. 10:44
 1/5 anonim válasza:
45%
Canestenhüvelykúp. Vagy lehet attól vannak még másabb,jobb szerek is már a patikában. Amúgy ott kellett volna megkérdezned és nem itt. ;)
2022. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1:

A válasz első két(?) felét köszönöm szépen. Az utolsó mondattal viszont nem igazán tudok mit kezdeni.

Ha a patikát érted "ott" alatt: nem voltam még sehol, elég friss a "felfedezésem".

Mint mondtam, eddig nem volt semmi gondom ilyen téren. Így most kissé meg vagyok rémülve és borzasztóan megalázónak érzem a dolgot. :(

2022. okt. 24. 11:00
 3/5 anonim válasza:
49%
Semmi gáz nincs ebben. A patikusok meg ha olyan gyógyszertárba mész akkor nagyon segítőkészek és értenek hozzá. Bocsánat a leszúrásért! Nem akartalak megbántani.
2022. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Köszönöm szépen! :)
2022. okt. 24. 11:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A Canestent ajánlanám én is (neten utána tudsz nézni pontosabban), 1 vagy 3 napos kúra, hamar kiderül, hogy bevált-e vagy sem. Megrémülni nem kell, és szégyenkezni sem. Szinte nincs olyan nő, aki élete során legalább 1-2 alkalommal ne tapasztalná meg, nekem sajnos visszatérő probléma. A patikában meg senki nem botránkozik meg ezen, sok ember vesz aranyérre való kenőcsöt, esetleg potencianövelőt, egyéb „intimebb” terméket, de ezek ugyanolyanok a patikus számára, mint mondjuk a lázcsillapító, és nekem anno pl. még egy férfi gyógyszerész is lelkesen ecsetelte az irrigátor használatát, pedig nem is tartottam volna rá igényt:-)
2022. okt. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!