Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pajzsmirigy betegség mennyir...

A pajzsmirigy betegség mennyire befolyásolja a teherbe esést?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok.Most derült ki,hogy pajzsmirigy betegségem van,még nagyon az elején vagyunk nem sokat tudok a témáról.De nem sikerült teherbe esni 7 hónapos próbálkozás után sem. Mire számíthatok és ha mégis sikerül, akkor a gyermeknek lehet valami betegsége ebből,hogy én pajzsmirigy beteg vagyok? Mindenféle véleményt,tapasztalatot szívesen fogadok.
2022. okt. 25. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyermekvállalást az endokrinológusoddal kell egyeztetni.
2022. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%
A pm betegséget kezelni kell, kezeletlenül lehet baja a magzatnak, ha terhes leszel és a vetélés esélye is nagyobb. De azért ez a betegség elég jól kezelhető manapság.
2022. okt. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
A kislányom születése után lett pajzsmirigy betegségem, Hashimoto. Letroxot szedek. Az értékeim rendben vannak. A teherbeeséssel nem volt gondom. Elsőre megfogant a baba kétszer is, de sajnos elvetéltem. Nem tudom, hogy a betegségnek volt-e köze hozzá. Sok pozitív esetet olvastam itt, sokan szülnek egészséges gyereket ezzel a problémával. Az biztos, hogy fontos, hogy kezelve legyen.
2022. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!