Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs átázásnak milyen...

Menstruációs átázásnak milyen hátrányai és/vagy negatív következményei vannak? Milyen kár keletkezhet belőle?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert ugye sokan félne az átázástól, aztán pl. iskolában emiatt nem akarnak tesizni, vagy emiatt nem mernek bizonyos ruhákat felvenni, stb.

De őszintén, milyen következményei vannak, ha menstruáció miatt valaki átázik? Milyen negatív hozadéka lehet, vagy hátránya?

(Nem trollkérdés, komolyan kérdezem, fel tudnátok sorolni, mik szólnak egy esetleges átázás ellen?)



2022. okt. 25. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

"Megszégyenülés", elég zavarba ejtő tud lenni ha egy piros vér folt látszik a nadrágodon.


Illetve, ha valaki nem túl érett környezetben van, könnyedén vicc tárgyává válhat.

2022. okt. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Te sem nő vagy kérdező, az tuti.
2022. okt. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Mondjuk marha király vérben ücsörögni, aztán úgy hazamenni, hogy végigfolyik a lábadon - plusz télen nem csak annyi, hogy a szoknya kuka, de ha hosszú kabátod van, választhatsz, hogy felveszed, aztán viszed a tisztítóba, vagy megfagysz, mire hazaérsz.
2022. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Kb olyan mintha szaros gatyában lennél.
2022. okt. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
4-es,ezen elnevettem magam😂 de amúgy maximálisan igaza.
2022. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Simán kínos. Meg át kell öltözködni. De inkább az előbbi.
2022. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
én mivel nagyon vastag betétet használok igy sose ázok át. inkább elébe megyek a dolgoknak hogy ne történjen meg.
2022. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
#7es:megkerdezhetem hogy milyen betétet használsz?Milyen márkából hasznalod a vastagot?
2022. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
facelle vastag betétjét használom azt amelyikbe nem egyenként vannak csomizva a betétek. majdnem 1 cm vastag és jó olcsó betét. nekem nem a legkényelmesebb (pelus érzésem van tőlle) de a biztonság fontos hogy ne ázzak át. miért kérdezed?
2022. nov. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!