Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erre van ötlete valakinek?

Erre van ötlete valakinek?

Figyelt kérdés

Szóval, a menstruációm világéletemben szabályos volt, napra pontosan barna folyással kezdődött, aztán másnapra megjött. A koronaoltás óta sajnos megváltozott, már 1 hét barna folyás, utána a rendes, de még mindig pontosan.

Most pedig nincs érzékelhető barna folyás, annak már bőven lennie kellett volna, holnap már át kellene váltania rendesbe. És semmi, egy nagyon-nagyon minimális barnás váladék van, ami nem is látszik a bugyimon. Semmit sem érzek, amit ilyenkor szoktam.

A pajzsmirigyem működése nem a legjobb, magas a tsh-m, de már nem először van ilyen és még sosem volt ilyen gond, még az oltás után is a pontosság megmaradt.

A párommal megszakítunk és naptárazunk, de 5 negatív teszt után nem hinném, hogy ez az oka.



2022. okt. 25. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A legértelmesebb ötlet felkeresni a nögyógyászt
2022. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem örülj neki, 1 hét barnázás menstruáció előtt, hát, elég keményen hangzik. Lehet, hogy most rendeződik vissza a normál állapotába, és holnap meg is jön.
2022. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Gyógyszer? Stressz? Tartós/maradandó betegség?
2022. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A barnázással már voltam hónapokkal ezelőtt. A doki szerint igen ez az oltástól lehet, de ez nem baj.

De nagyon furcsa, hogy nem is érzem, hogy jönne meg.Se a hasamban, se sehol, az elmúlt héten full nyugodt voltam, pedig ideges szoktam lenni előtte.

Egyszerűen semmi

2022. okt. 25. 18:27
 5/7 A kérdező kommentje:
A stressz pont most nem vészes, a tartós betegség a pajzsmirigy alulműködés, gyógyszert szedek rá, most normalizálódik éppen. De nem először van ilyenem, ennék sokkal rosszabb is volt az értékem, és mégse volt soha ilyesmi. Orvoshoz nemsokára megyek, majd persze tőle is kérdezek, de azért érdekelnek a vélemények
2022. okt. 25. 18:31
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Figyi, én fogamzásgátlót szedek, szinte mindig napra és napszakra pontosan jön meg, de volt már, hogy 1-1 napot tolódott ide vagy oda, pedig pontosan szedtem akkor is. A mellem sokszor feszül, megduzzad jóval a vérzés kezdete előtt, de volt már többször, hogy ugyanolyan maradt. 20 évvel ezelőtt egyszer kimaradt a vérzésem, terhességen kívül soha máskor nem történt meg, és nem derült ki az oka. Az egyik Covid elleni oltástól nekem pecsételő vérzésem lett. A test nem egy gép, és nem mindig ugyanúgy működik.
2022. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem igazatok van. Hajlamos vagyok beijedni az ilyesmitől, mindig valami brutális hormonbajtól tartok, esetleg PCOS-től
2022. okt. 25. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!