Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék találni valakit aki...

Szeretnék találni valakit aki szédülessel küzdött sokáig és most már túl van rajta. Kérlek oszd meg velem hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2022. okt. 25. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Jelen!Azért mert Xanax-ot és altatót szedtem.Bementem a sürgősségire mikor már a szédülés mellett nagyon rosszul is voltam.Kaptam infúziót majd hazaengedtek.Persze estétől hajnalig tartott az egész mivel rengetegen voltak más panaszokkal.Ezután jobb lett egy időre majd leszoktam ezekről a szerekről és azóta semmi ilyen problémám nincs.Ha nem szedsz semmi ilyesmit akkor nálad más a probléma forrása.Fül-orr-gégészeten is jártam a bajommal és persze nem tudtak segíteni mivel más volt a bajom forrása.Van akinek segít mivel a fül összefügg az egyensúly központal a szervezetben.Vérszegénység,szívprobléma,vérnyomás probléma stb is okozhat szédülést.Ja nálam pánikbetegséget diagnosztizáltak és arra kaptam a Xanax-ot,altatót alvászavarra.Nem voltam én pánikbeteg csak néha volt rohamom de indokolt esetekben nemcsak random jöttek és így aki hajlamos rá az átesik rajta pár perc alatt iszik vizet és elmúlik tehát feleslegesen szoktam rá ezekre a szerekre.Volt azóta pánikrohamom mióta nem szedek semmit de megoldódott magától gyógyszer nélkül és csak indokolt esetben jön elő és soha többet nem veszek be semmiféle benzo típusú dolgot.
2022. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szedek stimulotont és frontint.
2022. okt. 25. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
24%

Akkor meg van a probléma forrása.Detto mint nálam volt.Én már annyira szédültem sokszor hogy nem mertem selindulni sehova sem mert nem éreztem magam biztonságban.Frontint nekem is írtak fel de nekem nem segített,így maradt a Xanax de ezek hasonló benzo vegyületek.A Stimuloton nem benzo ha jól tudom de én gyanítom hogy nálad is a gyógyszerek okozzák a problémát.Ja és neurológusnál is jártam a fül-orr-gégészet után ahol kimosták a fülem és ennyi volt.A neurológus írta fel a Frontint mert egyébként semmi elváltozást nem talált ami indolkolná a szédülésem.Orvosi segítséggel vagy anélkül próbáld meg letenni ezeket a gyógyszereket és hidd el el fog múlni a szédülésed.Én sem hittem el hogy ezek a szerek okozzák míg el nem múlt a szédülés érdekes módon az abbahagyás után.Én 2-3 évig szedtem ezeket a vackokat és már tele volt a szervezetem ezekkel az anyagokkal.Próbálj lassan leszokni róluk vagy nem fog elmúlni a szédülésed.Sok sikert!

#1

2022. okt. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Beszelek pszichiáteremmel hogy hagyjam abba a gyógyszert.
2022. okt. 26. 13:18
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Helyes!El fog a szédülésed,persze nem azonnal már másnap de ahogy ürül a szervezetedből a Frontin és a másik érezni fogod a javulást míg végül már csak egy rossz emlék lesz.Még egy jó tanács:ha nem sportolsz akkor kezdj el sportolni aktívan mert az izzadás által is tisztulsz.Én így csináltam.
2022. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!