Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől múlt el a végleg a...

Mitől múlt el a végleg a visszatérő BPPV? BPPVsek tapasztalataira lennék kíváncsi. Miért jelentkezik néha gyengén néha pusztító szédüléssel?

Figyelt kérdés
Kb 4 évvel ezelőtt volt nekem először. Akkor elég heves tüneteim voltak. Sürgősséggel fogadtak az ideggyógyászaton. Ott kifogtam egy nagyon jófej orvost aki megnyugtatott meg adott gyógyszert meg tornagyakorlatokat és 4 nap alatt felépültem. Nem is maradt bennem félelem már nevetve jöttem ki a rendelőből is. 2-3 évig tünetmentes voltam aztán fél éves rendszerességgel előjött enyhébb formában a probléma. Most meg egy hónapja rendszereresen pördül egyet a szoba este vagy reggel lefekvéskor. Sajnos most már elkezdtem tőle félni és alig merek menni valahova. Az orvos elintéz annyival, hogy ne hajoljak le nem mozgassam a fejem és akkor nem jön elő. Ez nem túl életszerű. De egyebként már tényleg alig merek mozogni. Nem értem miért újul ki folyton? Hogy tudnám ezt megakadályozni?

2022. aug. 5. 15:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!