Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmúlt a hüvelygombám, ki...

Ha elmúlt a hüvelygombám, ki kell dobni a törölközőmet, és a bugyijaimat?

Figyelt kérdés
Vagy elég kimosni? Illetve holnap használom az utolsó canesten hüvelytablettám, az nagy gond ha reggel helyezném fel az utolsót? Mert pultos vagyok, és hajnali 3-ig dolgozom, szóval kivitelezhetetlen, hogy feküdjek.

2022. okt. 27. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
hypo-s vízben mosd ki
2022. okt. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Ne hypos vizzel mosd, mert az kiveszi a szinet, es szetcseszi az anyagat. Az oblito helyett tegyel ecetet (inkabb 20%-osat). Megoli a gombat, plusz a mosogepnek is jot tesz vizko ellen, raadasul szagtalanit.
2022. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Valami fertőtlenítőt használj (pl. Sanytol), de nem szükséges kidobni. Semmi baj nem lesz a reggeli használatból, én is csináltam már, amikor úgy jött ki a lépés. (Pl. buliból hajnalban, reggel jöttem haza.)
2022. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
60 fokon ha kimosod, ne ad isten utána kivasalod, az bőven elég.
2022. okt. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
4-essel egyetértek. Bugyikat 60 fokos vízben mosd ki jó minőségű mosószerrel (por, vagy kapszula, mindegy). De vasald át. Törölközőket 90 fokban, szintén vasald. NEM kell kidobni ezért. Bugyik még hagyján, ha úgy döntesz, kidobod, de azért egy normál törölköző elég drága, hogy csak úgy kihajítsa az ember.
2022. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) a törölközőt kimosom akkor 90 fokon, de a biztonság kedvéért vettem 2 csomag új bugyit, mert félek a visszafertőződés veszélyétől… :( nem kockáztatok :)
2022. okt. 27. 16:08
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Miért kéne kidobni? Kimosod oszt' jóvan. Hamarabb dobnám ki átázás/átvérzés esetén.
2022. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!