Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tabletta (...

Esemény utáni tabletta ( Escapelle ) bevétele után kinek mikor jött meg a menzesze ?

Figyelt kérdés
Kimaradhat akár az adott ciklus is ? Ha több napos késés után teszteltem és negatív lett, akkor kizárhatom a terhességet ?
2022. okt. 29. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%

Hú valamikor nagyon régen vettem be ilyet

Felboritja a hormonháztartást teljesen szóval itt semmi sem számít normálisnak utána

Mivel gondolom aktus után vetted be így ilyenkor még hiába tesztelsz, ugyanis a teszt kb 4 hét után mutatja ki a terhességet, nem rögtön


Hatásosak az ilyen tabletták általában

Lehet most kimarad tőle a menstruálciód de lehet nem..

Pár hét mulva tesztelj

2022. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az aktus 23 napja volt és ekkor teszteltem negatívat. Ez az eredmény nem megbízható még ? Egyébként köszönöm a részletes választ.
2022. okt. 29. 21:46
 3/15 anonim ***** válasza:
26%

Nem valószínű hogy megbízható, mert aki babát szeretne is 4hét után ajánlott tesztelni. Innentől nevezhető terhességnek.

Az orvos is 4. Hét után ajánlott mert előtte ő sem lát még tul sokat

2022. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
Várj egy hetet és tesztelj újra
2022. okt. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pedig már egy picit megnyugodtam, hiszen több, mint 3 hét telt el az aktus óta és azt hittem többnyire biztos az eredmény. Viszont nyugtalanító az is, hogy több, mint egy hete késik már. Nagyon köszönöm a válaszokat.
2022. okt. 29. 21:57
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

Minden esemény utáni tabletta más biztosan máshogy is hat mások a tünetek utána

Én már nem tudom milyet vettem be de elvileg ha időben beveszed használnia kell


A késés sajnos lehet a tabletta miatt is mivel felborit mindenféle hormont..

De lehet akár terhesség miatt is

Sajnos benne van a pakliban

1 het mulva mar biztosat kell mutatni a tesztnek


Menstrualcios fajdalmaid sincsenek? Ha maskor esetleg szoktak?


Egyebkent ajanlom hogy rakass fel egy spiralt :) az a tuti

16000 ft a spirál tb alapon felrakjak ingyen csak egy idopontot kell kerni

5 ev utan kell cserelni

Erdemes megcsinaltatni hidd el nekem! Ne akard átélni. Sajnos volt egy abortuszom 20 evesen!

2022. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sajnos semmi előjelét nem érzem, hogy megjönne és hihetetlen, hogy mennyire stresszelek. Mindig is görcsösen féltem a teherbeeséstől, de mindig tudatosan védekeztünk. Legutóbb is így volt, viszont óvszerhúzás előtt néhányszor hozzám simította és tudom elég sok előváladéka szokott lenni. Így aztán úgy döntöttem beveszem ezt a tablettát ( bár mindenki azt mondta túltolom, szükségtelen volt, meghogy pánikbeteg vagyok ). Valóban fölösleges volt ?
2022. okt. 29. 22:14
 8/15 anonim ***** válasza:
10%
13 hónap után jött meg, amikor 4 hónapos volt a lányom...
2022. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Hogy érted hogy hozzád simitotta? Akkor nem is élvezett beléd? Be sem dugta? Akkor nem kellett volna a tabletta!

Ezzel csak a szervezetedet teszed tönkre!

Ahogy előttem is írták ez a tabletta az egész hormon háztartásodat felboritja! Nem játék!

2022. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hozzám simította előváladékosan, majd óvszert fel és úgy történt az aktus. Én csak felelősségteljes akartam lenni, de úgy tűnik nagyon buta voltam.
2022. okt. 30. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!