Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tabletta bevétel...

Esemény utáni tabletta bevétele után 1 héttel menstruációszerű vérzés?

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtök éjjel történt az incidens, amikor kiszakadt az óvszer és sajnos nem vettük észre időben. Még péntek délelőtt, az eset után körülbelül 10 órával, bevettem egy Escapelle esemény utáni tablettát. Szlovákiában élek, itt úgy látszik, hogy vény nélkül kapható, mivel a gyógyszertárban a hölgy szó nélkül kiadta, annyit fűzött hozzá, hogy ne lepődjek meg, ha pár napot késni fog, de ha többet, mint 3 nap, keressem fel az orvosomat. Nos, egy héttel a tabletta bevétele után elkezdtem mentruációszerűen vérezni, viszont a rendeset, csak két hét múlva várom. Történt már valakivel ilyesmi? Most vettem be először esemény utáni tablettát.

2017. júl. 8. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Elolvastad a gyógyszerhez adott papírt? Mindenre választ ad. Nem azért mellékelik mert különben kogyogna a levél a dobozban egyik gyógyszerhez sem...
2017. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, végigolvastam, erről egy szót sem ír, nem hiába tettem fel a kérdést... :)
2017. júl. 8. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hatalmas adag hormon, lehet, hogy emiatt előbb jött meg. Várj ki még egy ciklust, ha azután is olyat tapasztalsz, ami nem olyan, mint eddig volt, menj el nődokihoz.
2017. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szim44 válasza:
Nekem 3nappal menstruacio elott volt ilyen balesetem a parommal es nekem a rendes mensi idoszak elcsuszott egy hettel (azota is ugymond elcsuszva maradt)2016.novemberi eset
2017. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!