Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 menstruacio kozott barna...

2 menstruacio kozott barna folyas?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan 4 hete hogy abbahagytam a fogamzasgatlot. Szules utan 3 evvel kezdtem el szedni. Akkor olyan 20-21 naponta jott meg, es koztes idoben par napig barnaztam. (Szules elott es utan rendszeres 26 napos ciklusaim voltak). Aztan szules utan olyan 2 evvel lett rendszertelen, hol 18 napos, hol 24. Ezt huztam meg 1 evig, mire elkezdtem szedni a fogamzasgatlo tablettat. 3 evig szedtem, most hagytam abba, lassan 4 hete. Rogton az utolso szem kihagyasa utan 3 nappal meg is jott, 5 napos verzes. Majd ra par napra elkezdtem barnazni, es azota is tart. Nem olyan veszes, napkozben 1x cserelek tisztasagi betetet. Nagyon vilagos barna. Varok meg 2-3 ciklust, es ha nem javul, akkor elmegyek dokihoz. Most lehet az is, hogy abbahagytam a tablettat, azert is gondoltam varni meg. Ha nem a tabletta miatt, akkor mi okozhat meg barna folyast 2 menstruacio kozott?

25N


2022. okt. 31. 20:05
 1/4 anonim válasza:
0%
Full normális, bár én fosásnak hívom.
2022. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még helyre kell álljon pár dolog hormonálisan vagy progeszteron hiánynál van még barnázás.Várd ki azt a 2-3 ciklust hátha megszűnik.
2022. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi volt a problémád végül? 🙂
2022. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3: szia, nem tudom igazabol. Azota megjott 1x. A kerdes kiirasa utan 18 19 nppal. Egeszen a mensiig barnaztam halvanyan. Most volt meg 27 napja, de mar gorcsolgetek 2 napja. Viszont most a barnazas kimaradt, vagyis annyi, hogy kb kozepidoben barnaztam talan 1 napot. Ugyhogy nem jottem ra, hogy mi lehetett az oka akkor, hogy kb 3 hetig barnaztam…
2022. dec. 14. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!