Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehetne illatosabb?

Hogy lehetne illatosabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok,16 éves vagyok és semmilyen nemi betegségem nincsen,nem voltam még senkivel szóval ezek az indokok kizárva.

Minden nap tisztálkodom rendesen de valahogy nem vagyok megelégedve az ottani lenti szaggal.

Tudnátok esetleg valami tippet írni hogy hogy varázsoljam kellemesebbé ezt az egészet?



2022. nov. 1. 01:43
 1/5 anonim ***** válasza:
3%
Mit használsz?
2022. nov. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Illatosított tisztasági betét ?
2022. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
intim mosakodó
2022. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
A genitáliáknák van szaga, teljesen normális, ha nem vagy rózsa illatú. Ha naponta megmosod, és nincs fertőzésed nem kell semmit sem használnod, csak több kárt csinálsz, mint hasznot.
2022. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógyszertárban tesztet, ami megmutatja, van-e gombás vagy bakteriális fertőzésed. Ugyanabban a márkában van rá kúp is - nem jut eszembe a márka, patikus fogja tudni. Valami biztos nem ok, annak nem kéne szaga legyen.
2022. nov. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!