Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a villanófényes (IPL) gépekkel? Olyanokra gondolok, amiket meg lehet venni a neten otthoni használatra. Működnek?

Figyelt kérdés
Nem merek addig pénzt belefektetni, amíg nem olvasom el a válaszokat. Arcszőrökre kell, mert a napi szintű szemöldökcsipeszes húzkodásból elegem van, borotoválkozni meg csak nem akarok, mint egy pasi. Jó lenne végleg eltüntetni az államról ezeket, újabban már a nyakam felé is terjeszkednek.

2022. nov. 2. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Nekem nem vált be, de lehet azért, mert hormonális okok miatt szőrösödöm jobban.
2022. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálam is vlószínűleg hormonális oka van, inzulinrezisztencia, PCOS. De a helyes életmóddal ez nem tűnik el, és már nagyon elegem van belőle. CSak azért örültem a covid-maszkoknak, mert nem kellett szedegetnem olyan sűrűn. De ennek már vége, és hát a pártalálásban is hátrány.

Valakinek esetleg ilyen betegség mellett működött?

2022. nov. 2. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Működni működik mindenképp, de hatékonysága eléggé függ a gép teljesítményétől. Egy olcsóbb géptől sokat nagyon ne várj, valamint idő kell neki, hogy teljesen eltűnjön, ami legalább pár hónap. Közben pedig borotválkozni kell, gyanta, csipesz nem jó.

Bőröd és szőr között pedig nagy legyen a kontraszt.

2022. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%
Arcon nem használom, de nekem mindenhol máshol nagyon bevált (Philips Lumea), pedig elég szőrös voltam.
2022. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!