Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tampont válasszak első...

Milyen tampont válasszak első használatra?

Figyelt kérdés

Még sosem használtam tampont, de szeretném kipróbálni, ugyanis a betéttel nem igazán vagyok kibékülve. Ugyanakkor mivel még sosem próbáltam tapasztalatlan vagyok ilyen téren, nem tudom, hogy mégis milyen fajtával kellene kezdenem. Az első két napon általában erősebb szokott lenni, de utána már egyáltalán nem "vészes". Egyébként szűz vagyok, úgyhogy valószínűleg azért nem fér be oda akármi.

Ha válaszoltok, akkor kérlek konkrét márkát, terméket írjatok!


2017. okt. 4. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Én legelsőnek a normál mérettel próbálkoztam egy no name márkával, mert tudtam hogy kezdésnek pár dbot ki kell majd dobnom mire belejövök hogy kell felrakni.

Mikor már rájöttem hogy milyen irányban jó, az ob. normál méretet használtam.

Mások kezdésnek az ob. minit szokták ajánlani első próbálkozásra.

2017. okt. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha már rendszeres a mensid, akkor míg erősebb a vérzés normál méretűt, ha már múlóban van akkor mini méretet.

Nekem speciel első napokban a super kellett, aztán elég volt a betét is.

Az ob. márka mellett nekem még a Naturella jött be.

2017. okt. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!