Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Újra kezdtem szedni a fogamzás...

Újra kezdtem szedni a fogamzásgàtlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tavaly volt egy nem kívánt terhességem, majd szedtem gyógyszert utána fél évig de abbahagytam mivel nem volt nemiéletem., most újra kezdtem szedni 3 hónap kihagyás után ugyanazt a típust. A ciklusom első napján vettem be mútlhét hétfő este, a mensim elmúlt szombaton, viszont azóta is van barnázásom, sötétbarna… ez “normális” vagy beszélnem kell orvossal ?


2022. nov. 2. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

A fogamzásgátló tablettát nem erre találták ki. Nem lehet össze-vissza szedni.


Nem hinném, hogy komoly bajod lenne, de nem árt, ha beszélsz az orvosoddal.

2022. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
A fogamzásgátló nem valami vitamin amit összevissza lehet szedni, ez egy komoly hormontartalmú szer. Attól hogy nem élsz nemi életett nem kell abba hagyni a szedését, ezzel csak azt éred el hogy felborítod a hormonháztartásod újra és újra. Én pl. akkor is szedtem amikor majdnem egy évig nem éltem nemi életett (egyébként meg ki tudja mikor lesz rá szükség).
2022. nov. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Majd ne csodálkozz ha nem sikerül teherbe esni később sem, meg esetleg elférfiasodsz stb...
2022. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, a tabletta miatt vagy, hogy megszakítással kezdtem újra?
2022. nov. 2. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!