Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női hormontól nőhet a mell?

Női hormontól nőhet a mell?

Figyelt kérdés

Még ki kell vizsgáltassam magam

Mert az a gyanu àll fenn nálam hogy túl sok férfi hormonom van

És az lenne a kérdésem ha fel is irnak nekem valami hormon gyógyszert stb attól elkezdhet nőlni a mellem mármint ha visszaállítják a hormon háztartásomat?



2022. nov. 2. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Én így is elfogadlak. Szeretlek!
2022. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Ha felír neked az orvos egy jó hormon nővelő gyógyszert akkor fog nőni. Amit leírtál én azt mondom, hogy kevés az ösztrogén hormon szinted, de emiatt ne aggódj. Orvosolható ez a probléma.
2022. nov. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nő vagyok 19/L

Csak túl sok bennem a férfi hormon orvos is megállapította (szőr növekedés olyan helyen ahol nem kellene(mellkas pl),nincs menzeszem mármint már megjött de mindig kimarad hónapokra,1évre (és nem vagyok terhes) , alkatom is férfias(orvos szerint a hàtam)

Ennyiből is kérdezem

2022. nov. 2. 11:29
 4/4 Cubina ***** válasza:
100%

Az ösztogén növeli a zsírt, így a melleket is. Nekem súlyos ösztro-dominanciám volt, pont a te ellentéted voltam. Állandóan ömlött belőlem a vér, folyamatosan termelődött az ösztrogén, progeszteron meg semmi, és csak a teljes méheltávolítás segített volna, azt pedig nem csinálták meg, mert még 40 évesen is azt mondták az orvosok, hogy túl fiatal vagyok. Hiába voltak cisztáim, miómám a vérzés mellett. A nagy melleim már a hasamon lógtak, hiába tornáztam, diétáztam, csak híztam az abnormális mennyiségű ösztrogén miatt.

Végül elrákosodott az egész méhem, akkor végre kivették. 15 évet kellett szenvednem ehhez. A folyamatos vérveszteségtől majdnem meghaltam.

Utána lefogytam egyből 20 kilót, a mellemet már korábban megműtettem, leműtötték a fél terjedelmét, így tökéletes lett. A fogyás nem ártott neki és mivel nincs ösztrogén termelés, nem is híztam, mellre se.


Ha hormonkezelést kapsz, akkor hízni is fogsz, főleg hasi tájékra, és a melled is nőni fog. Nagyon sok férfi küzd a nagy mellekkel és a zsíros hassal, náluk is kárt okoz a túl sok ösztrogén, amiből a sörben van a legtöbb, de már megtalálható az ivóvízben, ételekben is.

2022. nov. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!