Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Napok óta fáj a hasam allja...

Napok óta fáj a hasam allja de viszont ma már olyan szorító fajdalom jött rám hogy konkrétan majdnem össze estem Tudom hogy senki sem orvos meg ilyesmi de ilyennel még senki sem találkozót? én egyszerűen csak a válaszokat keresem

Figyelt kérdés
2022. nov. 2. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Lehet felfáztál vagy ciszta.Nem tudjuk megmondani mi a baj.Mielőbb menj orvoshoz mert ez nem túl jól hangzik.
2022. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Ha egyszeruen a valaszokat keresed, akkor ballagj be egy orvoshoz :D

O majd megmondja.

Ha nem faj a pisiles, de iszonyatos alhasi fajdalmad van, akkor nem felfazas. Ha faj, akkor nagy esellyel az. De lehet valbel is, akarmi.

Menj orvoshoz.

2022. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%

Nálam volt már erre példa többször is.

Egyszer cisztám volt, ami kifakadt, de utána magától felszívódott, így szerencsére nem kellett semmilyen beavatkozást végezni.

Másodjára semmi baj nem volt, csak egyszerű középidős fájdalomról volt szó. Az két vérzés között jelentkezik néha a nőknél, de nem mindenkinél és különböző intenzitással. Azért nem árt megnézetni, nehogy nálad is ciszta legyen.

2022. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!