Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Konkrétan mire is találták...

Konkrétan mire is találták fel a tisztasági betétet? Mi ellen véd? Miért használják? Csak értelmes válaszokat várok, köszi.

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőknek vagy egy természetes folyásuk
2010. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A fehérneműd tisztaságát védi,ha folyásod van.Minden nőnek van valamennyi természetes hüvelyi folyása a ciklusa bizonyos szakaszain(de van akinek állandóan),és elég kellemetlen tud lenni,ha a fehérneműdön hagy nedves foltot,esetleg átüt a vékonyabb anyagú nadrágodra is.Előfordulhat fertőzés,vagy befülledés esetén kellemetlen szagú folyás is,gondolom ezért gyártanak illatosított betéteket is.Mindenki egyénileg dönti el,hogy használja-e vagy sem,van aki sosem,van aki csak alkalmanként,én minden nap.


Üdv:25/L

2010. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, sok nőnek van folyása, és a tisztasági betét erre jó, de akkor is lehet használni, mikor gyenge a vérzése a nőnek, akkor felesleges a rendes betét.
2010. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Veszek egy bugyit majdnem 4ezer HUF-ért, akkor már csak vigyázok rá, mert nem vehetek a jövő héten másikat.

Legalább 12 órát töltök benne, néhányszor WC-re is megyek. Ha az impregnált törlőt használom, lehet, hogy nyomot hagyna.

2010. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Négyezerért egy bugyi? Bár eddig is vigyázva húztam le, de ezután meg is borotválkozok előtte...
2010. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

Teszkóban és 100 forintos boltban olcsóbbat is lehet kapni.

Nem ott vettem.

Előző

2010. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

150-ért is lehet bugyit venni, csak hosszú távon az a drágább, mert jóval hamarabb tönkremegy ; )


amúgy én roppant kellemetlennek érezném, ha nem használnák tisztaságit és a bugyim és a nadrágom is "szagos" lenne, pedig teljesen egészséges, viszont bő folyásom van...nem mellesleg ki a fene akar foltokat a fehérneműjén, mivel egy fehérfolyás is szép foltokat tud hagyni, ha meg magasabb hőmérsékleten mossa az ember, hogy foltmentes legyen, akkor az anyag fog tönkremenni ;)


+ ugye a menzesz utolsó napjaiban nekem pl teljesen elég egy tisztasági betét is ;)

2010. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
29%
ha folyásotok van, de nem használtok betétet és olyan lesz a bugyitok, rászárad. Le szoktátok szedni wc-zés közben ha ráértek? :)
2010. okt. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!