Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A streptococcust hogy lehet...

A streptococcust hogy lehet elkapni? Nem igazán találok erről semmit,hogy hogyan alakul ki?

Figyelt kérdés
2022. nov. 3. 07:19
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
26%
Legtöbb emberben benne van, ha legyengül az immunrendszer, akkor okozhat problémát, de ebből is vannak hasznos baktériumok, pl. van amit sajtkészítéshez használnak, vagy bélflóra helyreállításában van szerepe. Cseppfertőzéssel terjed leginkább és sebekben előszeretettel szaporodik el.
2022. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Várandós vagyok,így derült ki.Elvileg szulesnel kapok antibiotikumot,viszont a páromat is érdemes lehetne kezelni,mert gondolom akkor nála is fennall ez a dolog?
2022. nov. 3. 07:37
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
12%
Nem igazán érzrm nála mit kellene kezelni, hiszen ez alapból benne van a szervezetben, de ki is ürül.
2022. nov. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy férfiakban nagyon erős prosztatagyulladast tud okozni.
2022. nov. 3. 08:09
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
14%
Hát ha már okoz valamilyen problémát, akkor természetesen kell kezelni, de alapból nem, de az is lehet, hogy van egy szintje,ami felett mindenképpen kell, nem tudom.
2022. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!