Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért rendezetlen a menstruációm?

Miért rendezetlen a menstruációm?

Figyelt kérdés
Először június 25-én jött meg. A július kimarast. Másodszor augusztus 21.-én véreztem. A szeptember és az október kimaradt. Harmadjára november 5-én menstruáltam. Negyedjére december 24-én, azaz ma jött meg. Ezentúl rendezettebb lesz vagy akár egészen rendezett???
2008. dec. 24. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mióta menstruálsz? Mert ha az ha először június 25-én jött meg,akkor ez így normálisnak tekinthető. Ha a következő év végéig se áll be a ciklusod,akkor menj el olrvoshoz.
2008. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom, hogy várj még és légy türelmes, de ha egy év múlva is ilyen rendezetlen lesz, akkor javaslom, hogy fordulj nőgyógyászhoz! Nem kell tőle félni, nekem is mennem kellett, mert nekem anno úgy volt, hogy 2 hétig erősen véreztem 2 hétig semmi, majd utána megint 2 hét erős vérzés...És így tovább. Elég sz** volt, az always gyár belőlünk gazdagodott meg! :)

Aztán a doki felírt valami tabit (nem emlékszem már rá, mert 12 éve volt), de valami hormontartalmút, amitől rendbe jött!

2008. dec. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!